SILKYPIX JPEG Photography 8.2.26.0 » ExSite PREMIUM
SILKYPIX JPEG Photography 8.2.26.0
Dodał: LeeAndro   Data: 2-11-2018, 11:20  PROGRAMY / Grafika
SILKYPIX JPEG Photography 8.2.26.0
SILKYPIX JPEG Photography 8.2.26.0 (x64) | 130 MB

Z silkypix zdjęcia w formacie JPEG 8, możesz uwolnić swoją kreatywność! Popraw swoje zdjęcia w formacie JPEG, wykonane z aparatów cyfrowych, smartfonów i innych urządzeń. Korzystanie z narzędzi przejrzystości, aby wyregulować ostrość, pędzla wybór i innych narzędzi


Produkujemy wysokiej jakości zdjęcia, myślisz, gdy fotografowane
. Chociaż dane jpeg wykorzystuje 8 bitów (256 odcieni) odcienie, automatycznie rozszerza się do 16 bitów (65,536 kolorów), przy użyciu surowców przednia, z silkypix. Przez przetwarzanie danych w formacie JPEG podobnie danych źródłowych, wysoka gradacja bogatych regulacji jakości obrazu.
Łatwa edycja programu silkypix smak w formacie JPEG zdjęć
zawiera "smak", swoisty styl, który zawiera przydatne stylów i form. Wybrać smak, takie jak "krajobraz" lub "portret" zrobić łatwo gotowe zdjęcie, które pasuje do twojego stylu. Ponadto, można zapisać wszystkie swoje własne, dostosować ustawienia, jak smak stylu. Parametry bardzo przydatnych funkcji, można łatwo odtworzyć motywy i style dla dowolnej liczby zdjęć, które można podjąć.
Swobodnie usunąć kurz, naprawić orientację i przyciąć zdjęcie!
Usuń niepotrzebne obiekty za pomocą narzędzia plamienia, takie jak kurz, które mogą pojawić się z powodu zanieczyszczenia sensora. Można również skonfigurować i zastosować obracanie i kadrowanie, jak chcesz
.Przetwarzać wiele zdjęć jednocześnie
Jeśli korzystasz z wielu obrazów jednocześnie (takich jak zdjęcia zrobione w trybie zdjęć seryjnych), i dostosować smak i ustawień, można dokonać korekty dla wszystkich wybranych obrazów jednocześnie. Na przykład, nawet jeśli ćmi ustawienie ekspozycji kamery, jeśli zdecydujesz się na to zdjęcie i zrobić korektę, można rozwiązać wszystkie wybrane zdjęcia .
Podgląd różnice ze względu na jakość papieru na monitor
program silkypix oferuje zarządzanie kolorami dla monitora podglądu lub drukowania, w tym system "dowód drukarka", co pozwala symulować wyniki drukowania z profilu ICC. Funkcje te wspomagają proces od dokładnej edycji do wydruku. * Wymagany jest monitor z funkcją zarządzania kolorami
.Regulacja rozdzielczości
bardziej wyraźnie poprawia szczegóły na zdjęcia, tak po prostu narzędzie do regulacji rozdzielczości skuteczne, jeśli masz zdjęcia z widoczną mgiełką. W przeciwieństwie do zmniejszenia rozdzielczości można zakończyć z miękkiej atmosferze, jak z nieostrość, że często pożądane jest, aby osobiste portrety.
Okno "wybór pędzla" - dodano w częściowej korekcji narzędzia
poprzednimi wersjami oprogramowania silkypix obejmują dwa rodzaje częściowej korekty, ale ta wersja dodaje pędzel do prawdziwie wolnego wyboru siły od wejścia do korekty. Jest to bardzo przydatne, gdy zastosowanie piłą lub stopniowego pobierania próbek i poprawki nie są wystarczająco dokładne.
Konwersja i konfiguracja zdjęć kolorowych na czarno-białe
monochromatyczne Kontroler-to specjalne narzędzie do fotografii czarno-białej. Osiem rodzajów kolorowe filtry mogą być wybrane, i można odtworzyć filtrów podczas robienia zdjęć czarno-białych zdjęć na ekranie. Ponadto, ponieważ "lekkość" może być regulowany dla każdego odcienia, można zrobić bardzo zindywidualizowane zakończyć swój czarno-białych zdjęć. Nawet początkujący fotografii czarno-białej można łatwo przełączać się między kolorowy i czarno-biały obraz po zastosowaniu ustawień w oknie podglądu, tak, że można dowiedzieć się więcej o kolorowe zdjęcia z powodu zmiany koloru.
Kolor jest łatwo dostosować i ulepszać swoje zdjęcia pod wodą
z podwodnym zdjęcia kontroler, można naprawić bluishness lub inny kolor pytania, które mogą być trudności z dużą ilością białych narzędzi do korekcji balansu, zwykle używane na innych rodzajach fotografii. Obejmuje to również parametry kolor renowacji, która odtwarza kolory straciły w wodzie, a także narzędzia redukcji do usunięcia Brudu w wodzie.
Ostrość szczyt
automatycznie wykrywać obszary na zdjęciu, że kamera była skierowana na podczas fotografowania przy użyciu potężny system wykrywania program silkypix opiera się na sąsiednich pikseli, a następnie wprowadź go na zdjęcie dla celów korekcji. Można łatwo znaleźć i poprawić kierunkach.
Opływowy, prosty interfejs użytkownika
z silkypix teraz czystsze, łatwiej poruszać się design, co sprawia, że łatwiej skupić się na tym, co ważne: poprawa zdjęć. Początkujący i profesjonaliści znajdą narzędzia, muszą szybciej i regulacja funkcji łatwiejsze w użyciu. Można również zmienić kolor tła w zależności od własnych upodobań.
- Firma Microsoft Windows 10 / 8.1 / 7 (64 bit)
- * to nie odnosi się do danych w trybie tabletu Windows 10.
- Procesor: Intel Pentium 4 lub nowszy lub AMD Athlon 64 lub nowszy
- pamięć: 4 GB lub więcej (zalecane 8 GB lub więcej)
- dysk twardy: 10 GB lub więcej wolnego miejsca na dysku
- ekran: XGA (1024x768) lub wyższa

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 7  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler