Alien Skin Snap Art 4.1.0.175 Revision 40109 » ExSite PREMIUM
Alien Skin Snap Art 4.1.0.175 Revision 40109
Alien Skin Snap Art 4.1.0.175 Revision 40109
Alien Skin Snap Art 4.1.0.175 Revision 40109 (x64) | 31 Mb

Poszerzyć paletę narzędzi z zatrzaskiem Art. Deklarując swoje zdjęcia w piękne dzieła sztuki nigdy nie było łatwiejsze niż z wymiennymi 4 sztuki. Analizując elementy wizualne i techniki artystów na przestrzeni wieków, opracowaliśmy przystawkę sztuki produkować obrazy, które wyglądają tak, jakby były wykonane człowiekiem, a nie komputerem


$$Blokada art. 4 pozwala eksperymentować z wielu stylów artystycznych poprzez prosty interfejs użytkownika. Zaktualizowany projekt i układ zmniejsza rozpraszanie uwagi i zapewnia szybki wizualny przegląd szerokiego wyboru ustawień, dzięki czemu można osiągnąć doskonałe wyniki szybciej, niż kiedykolwiek. Przystawki dzieła sztuki wszędzie tam, gdzie robisz, w tym jako osobna aplikacja, która zapewnia łatwy przetwarzania wsadowego.
Artystyczny wyraz zrobione tylko
z Snap sztuki, bez rąk i oczu koordynacji i szkolenia techniczne. Ci twórczą wybór, aby obrócić swoje twórcze pomysły w rzeczywistość i zostawić pędzlem do przystawki Art.
Wybierz styl z jednego z wielu ustawień przystawki sztuki, takich jak malarstwo, szkic ołówkiem, kolorowy ołówek, akwarela, i przystawki sztuki będzie dbać o wszystko dla ciebie. Następnie można użyć nowa maska przystawki sztuki, aby wyostrzyć i poprawić poszczególne niuanse konkretnych obszarów zainteresowania na płótnie. Produkt końcowy stanowi kompletne dzieło sztuki, godne druk na płótnie i wisi w galerii.
Znaleźć swój własny styl
przystawki sztuki pochodzi z szerokiej gamy ustawień, ale są one tylko punktem wyjścia dla własnego unikalnego stylu. Jeśli znajdziesz preset, że iskry pomysł, to łatwo kształtować w zależności od potrzeb. Zapisz swój nowy wygląd w preset z nazwą, kategorią, a nawet zawierać Uwagi. Później, można zastosować go do zdjęcia lub serii zdjęć) za pomocą jednego kliknięcia.
Prawicowe poglądy w mgnieniu oka
wybierając twój widok znajduje się w centrum uwagi przystawki sztuki, więc wstępnie ustawiony przeglądarka używa teraz miniatury dla jaśniejszego doświadczenia. Można szybko filtrować według kategorii, na przykład Импасто, ołówek lub Akwarela. Znajdź konkretne style z szybkiego wyszukiwania według nazwy lub opisu. W Snap sztuki można oznaczyć swoje ulubione, dzięki czemu można wrócić do nich później. Ostatnie efekty są stosowane automatycznie też pamiętam.
Przyciąganie interfejsu użytkownika sztuka 4
przystawki zaktualizowany interfejs użytkownika sztuki pozwala pracować z mniejszą ilością zakłóceń. Ciemny motyw pomoże ci skupić się na swoim wizerunku i mecze innych narzędzi do profesjonalnego pracy. Nowe funkcje Lightroom-styl składany panel pozwoli ci zobaczyć tylko te elementy sterowania, na których ci zależy. Narzędzia, które ci na drodze zapewnić więcej miejsca na zdjęcia. Przystawki sztuki obsługuje Wyświetlanie siatkówki ocznej i innych ekranu o wysokiej rozdzielczości, tak, że twoje miniatury wyglądają jeszcze lepiej!
Szybkie na remis$$blokada art. 4 pokazuje swoje zdjęcia szybciej, niż kiedykolwiek, tak, że można osiągnąć pożądany rezultat za minimalną ilość czasu. Całe doświadczenie użytkowników była uporządkowana, tak, że można powrócić do fotografowania, a nie siedząc przed ekranem komputera.
- Dla systemu Windows: Windows 7 64-bit lub nowszy
- Procesor Intel Core 2 lub kompatybilnych
- monitor o rozdzielczości 1280x768 lub wyższa
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 42  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler