Room Arranger 9.5.3.610 Multilingual » ExSite PREMIUM
Room Arranger 9.5.3.610 Multilingual
Room Arranger 9.5.3.610 Multilingual
Room Arranger 9.5.3.610 Multilingual | 50.3 Mb

Aranżer wyposażenie pokoju w 3D pokoje / mieszkania / planista podłogi z prostym interfejsem użytkownika. Jak tylko dostaniesz podstawy, można rysować wszystko, co można sobie wyobrazić. Natomiast mając ogromną bibliotekę obiektów, można łatwo stworzyć swój własny mebel


cechy
łatwy w użyciu aranżer
pokój mały i kompaktowy kawałek oprogramowania. Pozwala to stworzyć prawie wszystko, co można wymyślić. Jak zrozumiesz podstawy, można łatwo doprowadzić go do następnego poziomu.
Prawie wszystkie funkcje są skróty, tak, że można nauczyć się dość szybko aranżer pokój.
3D rendering
3D może dać lepsze wrażenie od swojego projektu. Aranżer pokój nie tylko pozwoli ci latać wokół sceny, ale można też przejść przez nią, jak w rzeczywistości.
Szeroki Biblioteka obiektów
jest około 300 obiektów w standardowych obiektów biblioteki. Meble i inny sprzęt. Dla każdego z nich, można zmieniać ich rozmiary dokładnie tak, jak trzeba - nie są ograniczone tym, co myślimy, jest najbardziej powszechne.
Ponadto, można szybko i łatwo tworzyć specjalne obiekty bezpośrednio w pokoju aranżer, istnieje wiele obiektów 3D właśnie dla takich potrzeb. Niektórzy użytkownicy przyczyniło się do obiektu online w naszej bibliotece i wspólna ich pracy
.Pomiar
jest narzędzie pomiaru w aranżer pokój, który pomoże Ci sprawdzić, czy jest wystarczająco dużo miejsca dla innych obiektów, lub po prostu wyobrazić Wymiary w projekcie.
Program mierzy pokój powierzchnia ścian i innych cennych wartości. To pozwoli ci kopiować je w programie Excel w celu dalszego przetwarzania
.Do druku w skali
drukowanie jest integralną częścią projektu. Staramy się, aby dokładność i wysoką jakość. Profesjonalni architekci, zazwyczaj wymagają wydruki dokładnie w 1:50 lub 1:100 skala, który można w aranżer pokój.
Jeśli masz tylko mały drukarka A4, program kontroluje, aby wydrukować stronę projektu. Wystarczy skleić wszystkie arkusze papieru razem.
Zbudować na planie piętra obrazu
malowanie ścian może być dość czasochłonne dla mieszkania lub projekt domu. Tak, czy istnieje sposób, aby zrobić to łatwiej, jeśli masz zdjęcia lub zdjęcie rzuty planu.
Wystarczy załadować obraz planu piętra w ścianę edytor, skalibrować go i malować ściany na górze.
Windows XP, Vista, 7, 8 i 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler