Clip Studio Paint EX 1.7.3 Multilingual » ExSite PREMIUM
Clip Studio Paint EX 1.7.3 Multilingual
Clip Studio Paint EX 1.7.3 Multilingual
Clip Studio Paint EX 1.7.3 (x64) Multilingual | 348 MB

Klip Studio farb jest wiodącym na świecie oprogramowanie do tworzenia komiksów i mangi, a także oferuje zaawansowane narzędzia do każdej mangi i komiksów. Jest on przeznaczony zarówno dla artystów, którzy chcą poszerzyć i udoskonalić swoje pióro i papier i ilustracje dla artystów, którzy chcą zakończyć cały proces tworzenia mangi i komiksów w formie cyfrowej


szkicowania, rysowania i kolorowania komiksów i mangi nigdy nie było łatwiejsze.
Osoba animacja (pojedyncze animacja)
znany również jako tradycyjna lub покадровые animacji technika ta sprawia, że obiekt lub postać pojawia się, aby poruszać się samodzielnie. Artysta może rysować pojedyncze liście (klatek na sekundę), które występują w roli przezroczystych arkuszy, które mogą być wielopoziomowy i stworzyć iluzję ruchu, gdy cykl Perez-grał jako ciągła sekwencja.
Oś czasu animacji
Scale zapewnia precyzyjną kontrolę czasu i ustawienia ekranu, aby utworzyć płynne animacje ruchu.
Światło tenis, funkcja
światło świateł tabeli stron, co sprawia, że ich przezroczyste i co sprawia, że łatwiej jest korzystać z kilku warstw do pomocy, która idealnie nadaje się do tworzenia półtonów (przejścia między liśćmi), i w czystej linii sztuki, liści i ilustracji.
Wywarze z łupin wyświetlacz
pociąg-jest to technika stosowana w tworzeniu filmów animowanych i edycji wideo, aby zobaczyć kilka liści, dzięki czemu animator lub edytora tekstu, aby określić, jak stworzyć lub dostosować obrazu na podstawie poprzedniego zdjęcia w sekwencji
.Kilka opcji eksportu
rysunki i animacje mogą być eksportowane w sekwencji obrazów GIF i formaty filmów.
Klip Studio farb ex funkcji
wcześniej Studio Manga. Klip Studio farb ex ma wszystkie cechy klip Studio farby profesjonalne narzędzia profesjonalne historia powstania, a także inne cechy, które sprawiają, że jej głównym narzędziem ilustracja do poważnych komiksów, mangi i grafików.
Kolorowanki narzędzie
kolory, aby klip Studio farby wszystko w jedno rozwiązanie do tworzenia mangi i komiksów. Wybrać z obfitości predefiniowanych kolorów, tworzenie własnych zestawów kolorów lub połączenie kolorów, naturalnie, jak gdyby były mieszania ich z pomocą własnych palców za pomocą kolorów opcji.
Długopisy, ołówki, pędzle i narzędzia
do tworzenia oryginalnych szkiców za pomocą myszy lub tabletu do rysowania. Narysować za pomocą zestawu znanych narzędzi, w tym długopisy, ołówki, pędzle i narzędzia selekcji. Ilustracja elektroniczne karty i inteligentne-uchwyt czujnika, klip farba Studio daje niesamowite uczucie rysowania na papierze.
Panele
, aby zaoszczędzić czas, łatwe dodawanie i dostosowywanie pasków do swoich stron lub stworzyć panele o różnych kształtach i rozmiarach, za pomocą krzywych Béziera.
Zaawansowane pędzle efekty
symulacji prawdziwej pracy aktualizowana o nowe wybranych szczotki powietrza, która pozwala korzystać z różnych efektów pędzla powietrza. Użyj ton pędzlem, aby utworzyć i udostępnić szerszej gamy efektów wizualnych.
Narzędzia wektorowe
wektor zestaw narzędzi pozwala na maksymalną elastyczność, przyspiesza produkcję i daje możliwość przeglądania osi wektorów sprawia, że plamienia obszarów problemowych w konieczności wygładzania na jednym oddechu. W połączeniu z chrzęst ilustracji narzędzia, artyści obecnie jest w stanie osiągnąć dokładność linii, oni chcą.
Nowe osiągnięcia
w celu przyspieszenia pracy z niesamowitymi osiągnięciami, które obejmują nowe efekty warstwy, takie jak ekran, Overlay i rozmnażać się nawet szczotki teraz mogą mieć swoje własne efekty.
Szablony
design i dbałość o szczegóły, aby zaoszczędzić czas na żmudne projektach z dużą ilością gotowych szablonów stron.
Import i eksport
klip Studio farby import i eksport w podstawowe formaty plików, w tym warstwowe pliki PSD. Zmiana rozmiaru bez utraty jakości
.3D opcje
klip Studio farby były teraz oferuje wsparcie 3D obiektów i kształtów pozwala na pomocy i materiałów referencyjnych. Do manipulowania obiektami 3D bezpośrednio na ekranie lub użyć w określonych pozach. Przeciągnij i upuść innych obiektów 3D na płótnie.
Kompatybilność kompatybilny z
z powrotem pozwala zaimportować wszystkie Manga studio 4-ech i 4 debiut pliki w tym twoje .Strony plik cpg .Historia CST (projekt) plików w klip Studio farba Pro clip Studio farby ex.
Tekst
Rozszerzony tekst pozwala na regulację list i odstępów między słowami, mieszanie czcionek, anty-алиасинг, kursywa i podkreślenie opcji, odstępy między wierszami i wiele więcej.
Szybciej, niż kiedykolwiek$64kawałek$$architektury i wielordzeniowych procesorów sprawia, że Studio Manga szybciej, niż kiedykolwiek, pozwalające pracować z wysokiej rozdzielczości i licznych projektów artystycznych warstwa nawet bardziej płynnie.
Klip Studio farba idealnie nadaje się do komiksu
Адоб Photoshop stał się standardem narzędzie do rysowania i ilustracje użyte w wielu gałęziach przemysłu, ale to nie będzie tylko kosztować więcej, jest to przede wszystkim narzędzie do edycji zdjęć. Photoshop po prostu nie mają narzędzi i funkcji, które idealnie nadają się do komiksów, klip Studio farb robi.
Kilka stron w historii układ
, aby stworzyć całą historię z wielu historii układ strony. To pozwala mangi i komiksów artystów usprawnić proces twórczy i łatwo uzyskać dostęp do ich historii plików w jednym wygodnym miejscu (tylko ex).
- Dla systemu Windows® 7, 8, 8.1 i 10
- 2 Ghz Intel® Pentium® 4 lub odpowiednik
- nie działa z 64-bitowej wersji XP lub Vista
- nie działa z Windows RT
- kompatybilny z 32-i 64-bitowych systemów
- 2 GB pamięci ram zalecane
- 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym zalecane
- karta graficzna z 256 MB lub więcej i OpenGL 1.5, zaleca się
- o rozdzielczości XGA (1024x768) lub wyższa rozdzielczość WXGA (1280x768) lub wyższa, 16-bitowy kolorowy wyświetlacz lub powyżej
- długopis/rysik tablet - tablet firmy Wacom ("ulubiony pokój", Bambus, pióro intuos i cintiq). Wiadomo też, że praca z tabletów Surface Pro od firmy Microsoft i innych tabletów.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler