DeskArtes 3Data Expert 11.0.0.30 » ExSite PREMIUM
DeskArtes 3Data Expert 11.0.0.30
DeskArtes 3Data Expert 11.0.0.30
DeskArtes 3Data Expert 11.0.0.30 (x86/x64) | 127.7/137.2 Mb

Ekspert 3Data-to profesjonalne narzędzie do przygotowania modeli 3D do wytwarzania przyrostowego i modelowania aplikacji. Istnieje kilka zespołów do manipulowania jak powierzchnia modeli 3D i 3D modeli szlifowane


polecenia te obejmują triangulacja powierzchni, СТЛ sprawdzenia i naprawy, СТЛ siatki, podział, połączenie, dziesiątkowanie, filtrowanie, folia termokurczliwa, załącznik i logika, i STL barwienia i tekstur. Piasek obsługuje mogą być tworzone dla deliate części piasku. Słupy mogą być tworzone dla Стереолитографии, DLP i metalowymi procesów. Z najnowszych 64-bitowych modelu realizacji miliony trójkątów może być bezpiecznie przetworzone. Gotowe modele mogą być kierowane bezpośrednio na proces uzyskać za pomocą nowego interfejsu wtyczki. Ekspert 3Data-jest to narzędzie do przetwarzania danych 3D, musisz zrobić swój biznes-biegnę. $$3Data$struktura programu wsparcia ekspertów wersja beta daje bezpłatny dostęp do profesjonalnego wsparcia струтуры generator z metalu, DLP i procesów Sterolithoraphy. Więcej informacji na temat struktury wsparcia beta-wersji programu.
Ekspert 3Data zawiera te same zaawansowane obserwacje, pomiary i środków komunikacji, dostępnych z bezpłatnym ekspertyz. Niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, które są opisane poniżej.
Ponadto, można kupić i importu 3D-CAD-трансляторов dla triangulacji i błędów standardowych i własnych modeli 3D do 3D druku w kolorze, wytwarzania przyrostowego i modelowania aplikacji. Import tłumacze zawierają kroku, КАТИА 4/5/6, КАТИА, РКУ, partner w NX, SolidWorks, Solid edge, inventor, pliki parasolid, ДЖЕЙТИ i creo/proe dla formatów. Konwersja zachowuje oryginalny w komplecie kolory (tekstury) dla 3D druku w kolorze i jest w stanie generować zoptymalizowany triangulacji do modelowania aplikacji. Modele kolorów mogą być wiarygodnie przekazane kolorów 3D, przygotowanie do druku modułów programowych 3DEdit Pro i ColourIT ZEdit Pro przez natywny Format DeskArtes .3дэ.
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 99  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler