Anthemion Jutoh 2.83.4 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
Anthemion Jutoh 2.83.4 Multilingual + Portable
Dodał: LeeAndro   Data: 7-10-2018, 12:36  PROGRAMY / Biurowe
Anthemion Jutoh 2.83.4 Multilingual + Portable
Anthemion Jutoh 2.83.4 Multilingual + Portable | 103 Mb (Total)

Jutoh pozwala łatwo tworzyć e-booki w najpopularniejszych formatach, które można sprzedać na wiele eBook dla stron internetowych. Stwórz swój projekt w przeciągu kilku sekund z istniejących plików za pomocą kreatora tworzenia nowego projektu; lub stwórz swoją książkę od podstaw, korzystając z wbudowanego stylizowane edytor tekstu


Wybierz projekt okładki książki z szablonów Jutoh, lub stworzyć swój własny projekt okładki za pomocą wbudowanego w Edytor okładek.
Prędkość
szybko, aby zaimportować istniejący treści, jak w formie tekstu, HTML lub w formacie OpenDocument.
Szybko tworzyć swoje epub, Mobipocket lub innego formatu.
Szybka edycja treści i przełączać się między odmianami swoje książki.
Jutoh napisany w C++ tak działa na maksymalnej prędkości - nie frustrujące opóźnienia.
Wieloplatformowy projekt
Jutoh działa na Windows, Mac i Linux i innych systemów Uniksowych, i można łatwo kopiować pliki między maszynami różnych gatunków. Jedna licencja może być używana na wielu systemów operacyjnych w tym samym czasie; i pamiętaj, że jeśli kupujesz różne rodzaje komputera stacjonarnego lub laptopa, nie powinno się zostawić w tyle i kupić nowe oprogramowanie.
Tworzyć wariacje e-booków szybko
dzięki konfiguracji Jutoh, można opisać różnice między wersjami ebook - różne pokrywy, inny nagłówek strony, różne formatowanie - i to wszystko bez potrzeby poszczególnych projektów. Wystarczy wybrać inną konfigurację, a następnie kliknij przycisk kompilacja. Jest to nieocenione, gdy dajecie książki, wykorzystując różne strony internetowe z kilku innymi wymaganiami.
Sprawdzanie książek elektronicznych daje pewność
Jutoh ustawia kontrolę epubcheck Adobe i programy EpubPreflight, tak, że można łatwo sprawdzić swoje książki epub na wewnętrznej błędy lub problemy, które mogą wystąpić w poszczególnych czytelników. Warcaby uruchomić w Jutoh, więc nie trzeba męczyć się z uruchomieniem aplikacji.
Przechowują materiał
Jutoh pozwala przechowywać tekst, obrazy clipart, strona-wpisu wraz z zawartością książki. Dlatego, jeśli piszesz lub edytujesz swoją książkę w Jutoh, możesz łatwo uzyskiwać dostęp do swoich rekordów lub przechowywać tekst, które nie mają jeszcze miejsce.
Jutoh na Mac OS X 10.8+
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 14  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler