DBF Converter 5.65 » ExSite PREMIUM
DBF Converter 5.65
DBF Converter 5.65
DBF Converter 5.65 | 2.5 Mb

Program DBF Converter-to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb konwersji Formacie DBF. Za każdym razem, kiedy chcesz odzyskać dane z DBF-plik w formacie CSV, xls, xlsx-plik SQL lub zwykły tekst, oprogramowanie pozwala w prosty sposób można to zrobić przy minimalnym wysiłku


$$3-kroków$konwertować
pracujemy z DBF Converter jest prosty. Podajesz plik DBF lub folder z DBF-pliki, które chcesz przekonwertować, wybrać pola i filtrować rekordy trzeba. Wtedy jest to tylko kwestia jednego kliknięcia myszy, aby DBF converter, aby przekształcić pliki źródłowe w wybranym przez ciebie formacie.
Potężny filtrowanie danych
filtrowanie danych w formacie DBF Converter-to wizualny. Oznacza to, że program robi próbkę z wpisów w DBF i pozwala stosować własne reguły filtrowania i maski i natychmiast zobaczyć próbkę zmienia się w zależności od twojego wyboru.
Konwersję wielu plików DBF
, gdy masz dziesiątki tych, słowa piosenek, przekształcając ich może być trudne. Ale dzięki na DBF converter, nie ma żadnej różnicy, czy trzeba obsługiwać jeden plik lub sto. Program przyjmuje w folderze, który zawiera oryginalny DBF-pliki i konwertuje je wszystkie, jeden po drugim. I dzięki niskopoziomowy dostęp do danych konwersja pozostaje szybki i dokładny.
ДБФ Viewer 2000 działa na wszystkich wersjach Windows od 95 do XP, vista, Windows 7/8/10 i wersjach Server (32/64-bit)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 20  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler