WireframeSketcher 5.0.4 (Win/macOS) » ExSite PREMIUM
WireframeSketcher 5.0.4 (Win/macOS)
WireframeSketcher 5.0.4 (Win/macOS)
WireframeSketcher 5.0.3 (Win/macOS) | 101/115 MB

WireframeSketcher-jest to narzędzie, które pomaga pełnoklatkowy projektantów, programistów i menedżerów produktów szybko tworzyć szkielety, makiety i prototypy dla komputerów stacjonarnych, internetowych i mobilnych aplikacji. To aplikacja, i plugin dla każdego środowiska ide Eclipse


- Tworzyć szkielety w minutach
- uzyskać wartościowe informacje zwrotne szybko
- zbudować najlepsze oprogramowanie dla
- wykorzystać całą swoją drużynę!
Układ witryny, stacjonarnych i mobilnych aplikacjach. Zrobić z systemem android, iPhone, iPad oraz Windows telefonu szablonów z układów, Galeria. Tworzyć własne szablony widżetów i ikon. Wszystkie ilustracji i świetnie wygląda w każdej rozdzielczości.
Uzyskać wyniki szybko i z dobrym skutkiem, za pomocą narzędzia rama i układ z opływowy, natywny interfejs. Skupić się na tym, co jest ważne z szkicowy widok. Skorzystać z kilkoma monitorami. Położenie obiektów, przyciągania do siatki i mądrzy przewodnicy.
Używać kontroli wersji do pracy z zespołem. Zarządzać dużą prototypy projektów. Przedstawić swoją pracę w pełnym podglądzie. Poczta e-mail kliknij-poprzez pliki PDF dla klientów, lub przesyłać i udostępniać zdjęcia w internecie na naszych serwerach. Używanie narzędzia na Mac, Windows i Linux.
- Dla systemu Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1, Windows 10 lub później
- OS x Mavericks 10.9 i powyżej
- Java 7+ (W zestawie z SYSTEMEM Windows i MacOS instalatorzy)
- 1 GB pamięci ram
- Procesor 1 Ghz
- 200 Mb miejsca na dysku
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 35  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler