DA-Software OrderForm 4.1.4 » ExSite PREMIUM
DA-Software OrderForm 4.1.4
Dodał: LeeAndro   Data: 1-02-2018, 22:31  PROGRAMY / Biurowe
DA-Software OrderForm 4.1.4
DA-Software OrderForm 4.1.4 | 2.1 Mb

Korzystanie z tak-przyjęcia do tworzenia formularzy HTML sprzedawać swoje towary w internecie. Nie wymaga żadnych specjalnych znajomości HTML i przestrzeni internetowej nie wymaga żadnych specjalnych wymagań. Dostosować kolory, pola, parametry i elementy do zamówienia w oprogramowanie


dodaj Swoje formy do strony głównej za pomocą kreatora eksportu.
Dla każdego elementu, specjalne ustawienia można dostosować, na przykład, dla użytkowników, aby wybrać specjalne wydanie, kolor, rozmiar i inne rzeczy.
Oprogramowanie jest najlepsze rozwiązanie jeśli tylko sprzedać kilka produktów i sklep internetowy będzie оверсайз. Spis treści zamówienie jest dostarczane w formacie HTML, e-mail lub tylko tekst napisać. W związku z zabezpieczeniem captcha spam, zamówienia mogą być wykorzystane spamowaniem.
Super szybka realizacja zamówienia utworzyć formularz
, aby stworzyć w pełni funkcjonalny formularza HTML, aby sprzedawać swoje produkty online. Kontrola, rozliczenie kosztów i konstrukcja.
Captcha-Ochrona przed spamem
, aby chronić formę przed spamowaniem z zintegrowanym zabezpieczeniem captcha spam. Wbudowana Blokada adresów IP i woblery od spamerów.
Różne typy elementów
, aby korzystać z różnych typów elementów dla swoich produktów, na przykład, wolny wybór, "stała cena" i zapoznać się z rodzajami skrzyni.
Czuły formse
tworzenie interaktywnych formularzy HTML w oparciu o bootstrap i W3.CSS framework. Twoja postać będzie działać dobrze na urządzeniach mobilnych i tabletów.
Plik kupę
, aby użyć pola w pliku do pobrania, aby zezwolić użytkownikom na pobieranie plików. Kilka pobrać można.
Widok kalendarza polu
dodaj kalendarz pól chcesz wejść.
Asystent eksportu
łatwe osadzanie formy w kod strony, Skopiuj kod i wkleić go skończysz.
HTML-pola
, aby korzystać z wszystkie standardowe HTML pola. Każde pole może być dostosowany do twoich potrzeb, sprawdzania poprawności danych wejściowych dla adresów e-mail, numery, enter, itp.
Hojny licencji
stworzony HTML formy mogą rozprzestrzeniać się bez żadnych ograniczeń. Aby zainstalować skrypt formmail dla Swoich klientów. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania.
Skrypt Formmail
HTML-formularz będzie działać po wyjęciu z pudełka. Można korzystać z naszych umieszczonych formmail skrypt lub zainstalować skrypt na swój własny przestrzeni internetowej.
Szablon
Tworzenie i używanie szablonów dla często używanych elementów i pól.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 127  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler