ZPAY TimeBillingWindow 2.0.19 » ExSite PREMIUM
ZPAY TimeBillingWindow 2.0.19
ZPAY TimeBillingWindow 2.0.19
ZPAY TimeBillingWindow 2.0.19 | 18.5 Mb

Świętujemy 25 lat tworzenia oprogramowania płac, TimeBillingWindow należy długi szereg łatwych w użyciu narzędzi do płac od ZPAY, ZPAY 3, a następnie PayWindow, TimeClockWindow i teraz TimeBillingWindow


najlepszą wiadomością jest to, że nasz czas rozliczeń oprogramowanie jest proste i łatwe w użyciu.
Nie więcej Zarządzanie eksploatacją godzin ręcznie! Nie trzeba spędzać pół dnia, starając się złożyć тарифицируемых godzin i wyrywał sobie włosy z głowy, bo stracił notatki, które zachowały swój czas i nie czytaj ich. Automatyka w dzisiejszych czasach płatności odpowiedź!
Najlepszą rzeczą na temat TimeBillingWindow polega na tym, że jest zawsze gotowy siedzi w postaci ikony na pasku zadań, w prawym dolnym rogu ekranu. Oznacza to, że nie tylko ruch myszy w kierunku od wejścia w swój czas, jak pracować z klientami telefonicznie lub w biurze!
Z tytułu interfejs, jak widać poniżej, pokazuje, jakie zadania otwarte i czas zbierania zużytego czasu dla szybkiego i łatwego wystawienia faktury.
Jest on tak prosty w obsłudze, że nie trzeba być komputerowym ekspertem, aby zainstalować i zacząć używać to czas rozliczeń. W rzeczywistości, to jest tak łatwe, że sprzedajemy poprzez spróbować-do-Można-kupić metoda marketingu znany jako Shareware, i chcemy, żebyście zobaczyli siebie, zanim kupisz. Użyj linków w górnym menu, aby przejść na naszą stronę.
Powyżej interfejs TimeBillingWindow daje ci wszystkie narzędzia i mocy potrzebujesz, aby zainstalować i zarządzać swoim klientem czas i dokumentami, kartami płatniczymi. Jeśli bierzesz za godzinę pracy, co robicie dla Swoich klientów, to narzędzie dla ciebie, prosty, szybki i bardzo prosty w obsłudze.
Ikona niewielki fragment w zasobniku, czeka na ciebie na pulpicie. Klient dzwoni, można przenieść wskaźnik myszy na ikonę w zasobniku i szybko wybrać oknie sprężyny do działania. Można wpisać w tym polu, jak widać poniżej, albo kliknij, aby otworzyć okno główne aby wejść swój czas.
Oto niektóre z cech znajdziesz w TimeBillingWindow:
oprogramowania rozliczeniowego czasu, w łatwe w użyciu narzędzie
łatwy w użyciu śledzenia czasu interfejs
zarządza nieograniczoną liczbę klientów, aby śledzić czas za
drukuje raporty, a także faktury, gotowy dla Swoich klientów
łatwo dodać tymczasowe okresy i edycji do pracy na terenie klientów
działa jako ikona na pasku zadań w celu szybkiego i łatwego dostępu może nawet zacząć, pauzy i zatrzymania z zasobnika okienko projektów link do
dla Swoich klientów, łączyć zadania w projekty i terminy, link na problem
poniżej-jest to narzędzie do edycji okresy czasu od narzędzi administracyjnych. Jak widzisz, masz możliwość edytować, usuwać i dodawać nowe wpisy w to narzędzie. To tylko jeden z wielu zaawansowanych funkcji, w celu zaoszczędzenia czasu w zarządzaniu zapisu czasu, że pracujesz dla Swoich klientów.
SYSTEM operacyjny Windows XP, server 2003, Vista, 7, server 2008, server 2008r2, 8, Windows 10 i Server 2012 w
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 90  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler