Wise Duplicate Finder Pro 1.28.30 Multilingual » ExSite PREMIUM
Wise Duplicate Finder Pro 1.28.30 Multilingual
Wise Duplicate Finder Pro 1.28.30 Multilingual
Wise Duplicate Finder Pro 1.28.30 Multilingual | 3.2 Mb

Mądry wyszukiwanie duplikatów narzędzie duplikat zarządzania plikami, który może pomóc Ci znaleźć i usunąć duplikaty plików, porównując Nazwa pliku, Rozmiar pliku lub treści. Pozbyć się irytujących duplikaty i zwolnić miejsce na dysku


Kontrolować każdy rodzaj duplikatów
u nas bardzo wiele dokumentów, zdjęć, utworów muzycznych i filmów w naszym codziennym życiu. W miarę upływu czasu, będą wypełniać swój dysk twardy. Znajdziesz się często kończy się miejsce na dysku. Mądry powielać Finder może pomóc Ci znaleźć i usunąć niepotrzebne duplikaty, zwolnić miejsce na dysku. Możesz wybrać dowolny typ duplikatów, aby zarządzać mądrych wyszukiwanie duplikatów.
Znaleźć puste pliki
po czyszczeniu plików na dysk twardy, możesz zostać z mnóstwem pustych plików lub zero Rozmiar plików, które chcesz usunąć. Raczej, niż znalezienie ich ręcznie, byłoby to łatwiejsze w użyciu narzędzie, które może znaleźć je dla ciebie i je usunąć?
Usunąć duplikaty ręcznie lub automatycznie
po zakończeniu procesu skanowania program wyświetla wszystkie skopiowane pliki do grupy. Mądry powielać Finder daje Ci pełną kontrolę, aby usunąć duplikaty. Można przejść przez wyniki wyszukiwania i zdecydować, które kopie usunąć. Ale jeśli masz dużą liczbę kopii, to zajmie ci dużo czasu, aby wybrać. Więc niech program zapisuje automatycznie.
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie
nigdy nie martwić się o utratę nie ten plik przez pomyłkę. Jeśli usuwasz pliki w błędzie, zawsze można użyć funkcji odzyskiwania, aby przywrócić go. Mądry powielać Finder możesz odzyskać je za pomocą jednego kliknięcia.
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 32 bit i 64 bit
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 26  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler