Complete Heart 1.2 » ExSite PREMIUM
Complete Heart 1.2
Complete Heart 1.2
Complete Heart 1.2 | macOS | 295 mb

Nowa, rewolucyjna technologia graficzna od firmy 3d4medical przynosi w pełni interaktywny bijące serce życia w bogactwie 3D po raz pierwszy. Aby odkryć kilka warstw bijącym sercem, jak porusza się i jest odwrócony zrozumienie tego, w jaki sposób funkcje układu sercowo-naczyniowego


firmy 3d4medical zaawansowane technologie i opatentowane state-of-the-art narzędzi pozwala łatwo wyciąć kilka warstw serce bije, jak się porusza, co pozwala przeciąć model jednocześnie wyświetlić opcje swoich wewnętrznych struktur. To rewolucyjna funkcja pełnego serca, obecnie nie jest możliwe przy użyciu tradycyjnych metod nauczania.
Widok żeber, płuc i przepony w centrum warunki. Serce obejmuje również innowacyjną technologię rozszerzonej rzeczywistości, pozwalając użytkownikowi, aby umieścić serce na powierzchni w ich prawdziwym środowisku, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o skali.
Ta aplikacja zawiera szkoleniowo-klinicznych narzędzi, w tym interaktywne EKG, które można kontrolować, aby zobaczyć różne fazy pracy serca, przedstawione na modelu. Ponadto, poprzez zmiany BIM-model w czasie rzeczywistym rytmu serca można dostosować w celu symulacji rzeczywistych scenariuszy, w tym zaburzenia rytmu serca, takich jak tachykardia i bradykardia, i przez cały ten czas stale współpracuje z anatomii.
Pełna wersja - zawarte
w Mac OS 10.12 lub później, 64-bitowy

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 49  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler