Ueberschall Elastik 3 v3.0.0 MacOSX » ExSite PREMIUM
Ueberschall Elastik 3 v3.0.0 MacOSX
Ueberschall Elastik 3 v3.0.0 MacOSX
Ueberschall Elastik 3 v3.0.0 MacOSX | 58 Mb

3 "эластик", opracowany we współpracy z zplane.rozwoju, najmocniejszy przykładowy odtwarzacz, który kiedykolwiek tworzyli. Zapewnia kompletny zestaw narzędzi dla współczesnych producentów muzycznych, pracujących z pętli audio


pętle mogą być integralną częścią wielu muzyków procesu twórczego i z "Эластик", otrzymasz szybki, skuteczny i elastyczny zestaw narzędzi.
Z prostym Loopeye środowisku edycji, wysokiej jakości pola, klucz, skala i tempo manipulacji algorytmy i ogromny zbiór Эластик-gotowe biblioteki próbek, obejmujących prawie wszystkie wyobrażalne i niewyobrażalne style muzyczne, Эластик stanowi potężną stację roboczą do cyklu na podstawie tworzenia muzyki. Może być używany zarówno jako samodzielna aplikacja lub jako wtyczki do niemal każdej DAW zarówno na Windows i MacOS.
W Эластик-Silnik
skonfigurować nową kartę w Loopeye edytor daje Ci pełną kontrolę nad rozmiarem i klucz każdy odcień pętli, a nawet może pracować z polifonicznej materiału.
Dla migracji algorytmu, opracowanego zplane.rozwoju, analizuje polifoniczne i monofoniczne dźwięki materiału w czasie rzeczywistym i przekształcić go w odpowiedni klucz i skalę, zachowując przy tym wysoką jakość dźwięku. Wprowadź zwyczaj wagi przez matrycę lub wybrać jeden z dostępnych rozmiarów, aby dostosować każdą pętlę dla twojego projektu. Skonfigurować można używać również jako kreatywne narzędzie do sounddesign z ustawień, jak czułość, stanów nieustalonych, wygładzenie i napięcie, a także sucha / wilgotna zarządzania.
Jeśli chcesz w pełni kontrolować czas i wysokość rozciąganie proces karta czasu w Loopeye edytor pozwala wybierać spośród sześciu różnych algorytmów, od prostych i bardzo skutecznych PitchSpeed wysokiej jakości ProV3, która daje największą możliwość zmiany tonacji i tempa przy jednoczesnej minimalizacji слышимых artefaktów. Na tej karcie obejmuje również nowe rozstępy FX więcej twórczych możliwości. Silnik jest również bardzo skuteczny i CPU-przyjazny.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 53  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler