The Talos Principle (2014) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
The Talos Principle (2014) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 15-01-2018, 21:46  GRY / PC
The Talos Principle (2014) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


The Talos Principle (2014) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

The Talos Principle to pierwszoosobowa gra logiczna od studia Croteam, znanego przede wszystkim z serii dynamicznych strzelanin Serious Sam. Tytuł powstał z myślą o użytkownikach komputerów PC, jednak w późniejszym czasie został przeniesiony także na konsole ósmej generacji oraz wybrane modele urządzeń przenośnych.

Produkcja umożliwia wcielenie się w bohatera, którego zadaniem jest rozwikłanie ponad 120 przygotowanych przez dewelopera łamigłówek. Misje są bardzo zróżnicowane i opierają się na różnych fundamentach. W jednym przypadku trzeba poukładać tetrisowe klocki, w innym wykorzystać do poruszania się podmuchy powietrza, tworzone przez duże wiatraki. Kolejnym razem musimy pokierować dronami, a kiedy indziej ustawić wieżyczki. Rozgrywka urozmaicana jest przez liczne niebezpieczeństwa i pułapki, a poziom trudności wzrasta z każdym kolejnym układem, zapewniając graczom odpowiednie wyzwanie.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). Updated to version 301136 (18.04.2017) + Update 326589.

Installation time with 4 cores CPU and normal HDD - 4 minutes. Credits to Razor12911.


Opis Uploadu:

Waga: 6.35 GB
Zawartość: .iso, update
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Korean, Japanese, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Croatian
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Zainstaluj update.
5. Graj.

included DLC: Road To Gehenna, Serious, Prototype, Soundtrack (FLAC/Lossless)


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 249  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler